دستگاه فتوکپی فول استوک KONICA MINOLTA BIZHUB 450 مشاهده عکس بزرگتر

دستگاه فتوکپی KONICA MINOLTA BIZHUB 450

جدید

Give a Name

نوع: کنسول - سیاه و سفید و رنگی
زمان تهیه اولین کپی: 85 ثانیه
حداکثر وزن کاغذ:280گرم
سایز کاغذ: A3, A4, A5, A6, B4
سرعت کپی: 65 (برگ در دقیقه ، در حالت تک رو)

محصولات مرتبط

توضیحات

دستگاه فتوکپی فول استوک KONICA MINOLTA BIZHUB 450

همه ما احتمالا می دانیم که دستگاه کپی چیست و شاید ساده ترین تعریفی که اکثرا می دهند این است که دستگاهی است که با استفاده از آن می توان از برگه ها، اسناد و … رونوشت گرفت. همین کاربرد ظاهرا کوچک آن را بسیار مهم است بطوریکه می توانید آن زا از وزارتخانه ای در پاتخت تا روستایی دورافتاده بیابید. اساس فرآیند فتوکپی به این صورت است که ابتدا بر روی غلتک نواری یا استوانه درام یکبار الکتریسیته یکنواخت ساکن ۶۰۰ تا ۷۰۰ ولتی توزیع می شود. سطح غلتک با هادی های نوری آلی با بار منفی پوشیده شده اند. در این دستگاه از نور بهره برده می شود و به همین دلیل است که به آن دستگاه فتوکپی هم گفته می شود. باریکه نور شدیدی از کاغذی که روی شیشه دستگاه کپی قرار داده شده عبور کرده، قسمت های سفید کاغذ نور را منعکس کرده و هنگامی که به نور منعکس شده به سطح درام برخورد کرده آن سطح باردار درام خنثی می شود و سطوح تیره یا همان متن و تصاویر نور را جذب می کنند و نواحی با بار منفی روی ذرام باقی می ماند. پودر سیاه رنگ بسیار ظریفی به نام تونر در درستگاه وجود دارد که بار مثبت شارژ شده اند به بارهای منفی که روی درام باقی مانده اند می چسبند. جایی که کاغذ سیاه است بر روی درام الکتریسیته ایجاد می کند اما جایی که سفید است ایجاد نمی کند و یک تصویر بر روی آن شکل می گیرد. سطح کاغذ با الکتریسیته ساکن منفی شارژ می شود و تونر باردار مثبت از سطح درام به سطح کاغذ جذب می شود.

امکانات :

اتصال به کامپیوتر به عنوان پرینتر  - قابلیت سورت دیجیتال و سورتر مکانیکی  - سوتر مجهز به فینیشر و ساده - قابلیت ای دی اف اسکن تک رویه - ای دی اف صفحه متغییر - اسکن تو فایل - اسکنر رنگی - قابلیت اتصال توسط کابل شبکه بعنوان پرینترو اسکنر

کاربری :

فتوکپی رنگی استوک کونیکا مینولتا c450 یک فتوکپی رنگی متوسط برای همه نوع کاربری در سطح متوسط.

 محسنات و معایب :

دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا c450  یک مدل از کونیکا مینولتا سی 350 بالاتر و جدیدتر است جزو دستگاههای محبوب برای انجام فتوکپی رنگی است که بورس شده است از جمله محاسن این سری 4 ایمیچ بودن آن است که بر عکس سری رنگی های قدیمی تک درامه نیست و 4 درام مجزا دارد از معایب این دستگاه ال ای دی بودن سیستم است که کیفیت پایینی را دارد.