مرکز ماشینهای اداری آراز با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. این مرکز به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است. سال ها خدمت صادقانه به مشتریان گرامی دلیل پیشرفت این مجموعه بوده است.

 • تعمیر و تعویض کلیه قطعات ماشین های اداری                                  
 • تعمیر و شارژ انواع کاتریج و تونر (تضمینی)    
 • تعمیر در محل دستگاه کپی و دیگر دستگاه ها
 • اخذ هزینه مناسب جهت تعمیرات دستگاه کپی
 • عیب یابی صحیح
 • بهره مندی از ابزار آلات مدرن
 • پشتیبانی و انجام سرویس دوره ای سخت افزاری
 • بررسی کامل و عیب یابی سخت افزار سیستم
 • بهینه سازی و ارتقای سخت افزار سیستم
 • عقد قرارداد پشتیبانی با شرکت ها
 • ارائه خدمات سخت افزاری در محل

تعمیر تخصصی دستگاه فتوکپی و چاپ

تعمیر فتوکپی دربردارنده‌ی تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری است که در فهرست خدمات پس از فروش این دستگاه ذکر شده است. در مرکز تعمیرات دستگاه کپی منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی، تمامی سرویس‌های مرتبط با دستگاه‌های فتوکپی همراه با گارانتی عرضه‌ می‌گردد.

مهندسان و کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر فتوکپی با دارا بودن سال‌ها تجربه در زمینه‌ی عملیات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری تعمیر دستگاه‌های کپی قادر به تعمیر و ترمیم تمامی قطعات معیوب و ناقص می‌باشند. در مرکز تعمیر فتوکپی آراز کپی توجه ویژه‌ای به استفاده از مواد درجه یک و عالی مانند کاغذ مناسب، کارتریج مناسب و …. می‌گردد، زیرا استفاده از این مواد می‌تواند نیاز به تعمیرات دستگاه کپی و استهلاک قطعات این دستگاه را کمتر سازد و از خرابی آن پیشگیری کند.

سرویس های مرتبط با بهسازی و تعمیر دستگاه ها، در این مرکز، به دو شیوه «تعمیر در محل کپی» و «تعمیرات کپی در نمایندگی» انجام می پذیرد که شیوه دوم، به دلیل وزن بالای دستگاه های کپی و دشواری های حمل و جایجایی آنها، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد (مگر انکه امکان جداسازی قطعه معیوب و تحویل آن به مرکز تعمیر وجود داشته باشد) و غالب کاربران شیوه نخست یا همان تعمیر در محل را ترجیح می دهند.

تعمیر و نگه داری دستگاه کپی شرکت ها و موسسات

ماشینهای اداری آراز به دلیل همکاری با تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان دستگاه کپی و در اختیار داشتن مجموعه‌ای از تجهیزات تعمیر این امکان را دارد تا تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر و نگه داری دستگاه کپی را به شرکت ها و موسسات ارائه نماید. مشتریان ما در شرکت ها، ادارات، سازمان‌ها، مدارس، موسسات و … می‌توانند تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و نگهداری انواع دستگاه کپی را با شرایط ویژه دریافت نمایند. برخی از سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی کونیکا مینولتا عبارتند از:

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی، تعمیر مین برد، کاغذکش، درام و دولوپر دستگاه کپی، تعمیر هارددیسک، برد پاور، بلید و ترنسپورتر دستگاه کپی و … . کارشناسان اعزامی ما آرشیوی از قطعات جانبی را با خود به همراه دارند تا در صورت خرابی هر یک از قطعات، بی‌هیچ فوت وقتی، نسبت به تعویض آن‌ها اقدام نمایند. کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا جز در مواردی معدود مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیر فتوکپی در محل

ماشینهای اداری آراز تمام توان و امکانات خویش را به کاربسته تا ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات به کاربران و مشتریان خویش خویش باشد. این مرکز با همکاری تیمی از کارشناسان خبره و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی را در حوزه تعمیر فتوکپی در محل به مشتریان، همکاران، هموطنان و کاربران گرامی ارائه نماید.

تلاش ما در مرکز ماشینهای اداری آراز  بر آن است تا حتی‌الامکان از تعویض قطعات اصلی دستگاه خودداری کنیم تا دستگاه با قطعات اصلی و اورجینال خود به کار ادامه دهد؛ تعویض قطعات تنها زمانی انجام می‌گردد که امکان ترمیم و تعمیر یک قطعه به طور کلی وجود نداشته باشد. به عبارتی دیگر تعویض قطعات اصلی دستگاه کپی، آخرین راهکار انتخابی کارشناسان اعزامی است و حتی‌الامکان از این کار خودداری می‌گردد.

برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر فتوکپی عبارت است از: تعویض و عیب یابی قطعات کاست و بای‌پس، تعمیر و تعویض قطعات موتور، رفع خطاهای مربوط به لیزر و لنز، سرویس و گردگیری دستگاه کپی، عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر، بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ، عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات، تعویض دولوپر،  عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن، شارژ کاتریج و … .

مزایای تعمیر فتوکپی در محل

تعمیرات دستگاه کپی در محل راهکاری جهت ارائه خدمت به آن‌دسته از کاربرانی است که به دلیل وزن بالای این محصول ترجیح می‌دهند تا عملیات تعمیر آن در محل انجام گیرد. با بهره‌مندی از این سرویس، کارشناسان تعمیر کپی پس از تماس کاربر، به مکان مورد نظر اعزام شده و عملیات تعمیر را در همان‌جا اجرایی می‌سازند.

در این شیوه امکان تعمیر تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در دستگاه وجود دارد و کارشناسان اعزامی به سبب همراه داشتن آرشیوی جامع از قطعات و مواد مورد نیاز، محدودیتی در زمینه تعمیرات دستگاه کپی نخواهند داشت.

کارشناس اعزامی جهت تعمیرات دستگاه کپی در محل یکی از باتجربه ‌ترین و متخصص ‌ترین مهندسان حوزه تعمیر این مرکز است تا نتیجه مطلوب و رضایت‌بخش در همان جلسه اولیه تعمیر حاصل گردد و از تأخیر در تعمیر و بازیابی دستگاه کپی حتی‌الامکان پیشگیری شود.

جنرال سرویس های تمامی برندهای دستگاه های فتوکپی و چاپ

ماشینهای اداری آراز شامل بخش هایی مجزا برای تعمیرات انواع برندهای دستگاه کپی می باشد. لازم به یاد آوری است که امروزه شرکت های مختلفی در بخش تعمیرات ماشین های اداری فعالیت دارند، یکی از مزایای مرکز ماشینهای اداری آراز ارائه ی ضمانت نامه خدمات به کاربران خود می باشد . تعمیر انواع دستگاه کپی که از جمله معروف ترین این برندها می توان به دستگاه کپی کانن، شارپ، توشیبا، کونیکا مینولتا، زیراکس، اچ پی، سامسونگ، پاناسونیک و… اشاره کرد، را شامل می شود.

سرویس‌های دوره‌ای دستگاه کپی معمولا مسئله‌ای است که از سوی کاربران این دستگاه نادیده گرفته می‌شود. عموم کاربران دستگاه کپی تا زمانی که دستگاه مورد استفاده‌شان دچار خرابی و اشکال در عملکرد نشده است، جهت سرویس و تعمیر آن اقدامی نمی‌کنند. واقعیت آن است که انجام سرویس‌های کلی و دوره‌ای دستگاه کپی در بازه‌های زمانی مشخص می‌توانند نقش بسزایی در کاهش خرابی‌های دستگاه کپی و افزایش عملکرد آن داشته باشند.

بنابراین اگر از کاربران دستگاه‌های کپی هستید توصیه ما به شما، جدی گرفتن جنرال سرویس دستگاه کپی و انجام آن در بازه‌های زمانی مشخص است. بدیهی است جنرال سرویس دستگاه کپی تنها در صورتی موثر واقع خواهد شد که توسط متخصصان این کار و با استفاده از تجهیزات این حوزه انجام شود. در غیراینصورت ممکن است به دلیل دستکاری‌های نابجا، قطعات دستگاه کپی دچار آسیب شده و نیازمند تعویض گردند.

سرویس‌های عمومی دستگاه کپی معمولا شامل بررسی عملکرد قطعات، عیب یابی دستگاه، نیاز یا عدم نیاز به تعویض کارتریج، بررسی میزان استهلاک قطعات، گردگیری و تمیز کردن قطعات دستگاه کپی و مواردی از این دست می‌گردد. برای دریافت سرویس‌های دوره‌ای مرتبط با انواع دستگاه کپی می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز ماشینهای اداری آراز تماس بگیرید.

ماشینهای اداری آراز جهت تعمیر دستگاه کپی از متخصصان و تعمیرکاران خبره و حرفه ای در واحدی مجزا بهره برده است. تجهیزات و امکانات مدرن جهت تعمیرات دستگاه کپی در هریک از واحدها فراهم شده و کاربران ماشین های اداری می توانند با خاطری آسوده، تعمیرات دستگاه کپی خود را به متخصصان و مهندسان این مرکز بسپارند.

تعمیرات تمامی برندهای دستگاه کپی

تعمیرات انواع دستگاه کپی در واحدی مجزا در ماشینهای اداری آراز انجام می شود. تعمیرات این محصول نیاز به مهارت بالایی دارد و به همین دلیل تحت نظارت جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیرات دستگاه کپی می باشد. متخصصین در این مرکز ضمن بررسی هریک از مدل های کپی لیزری، سیاه و سفید، رنگی و … از همه برندها، تخصصی ترین اقدامات را برای رفع مشکلات آن انجام می دهند.

کاربران محترم هریک از دستگاه های کپی کونیکا مینولتا، ریکو، کانن، اچ پی، فوجیتسو، زیراکس و … می توانند اطمینان داشته باشند که محصول مورد نظرشان در ماشینهای اداری آراز، به حرفه ای ترین شکل ترمیم   می گردد. همکاران ما با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا، سطح کیفی تعمیرات فتوکپی را به بالاترین حد ممکن رسانده و فرایند عیب یابی و ترمیم را مطابق با آخرین استانداردهای جهانی انجام می دهند.

نکاتی مفید در مورد نگهداری از دستگاه های فتوکپی

خیلی از مردم انتظار دارند که یک دستگاه کپی جدید را به برق بزنند و هرگز نگران آن نباشند. دستگاه کپی دستگاهی بسیار گران و پیچیده است که نیاز به نگهداری و اقدامات پیشگیرانه دارند. خبر خوب این است که تعمیر و نگهداری آن سریع و ساده است. هنگامی که عادت به مراقبت از دستگاه کپی داشته باشید با مشکلات کمتری مواجه می شوید. با این حال، به ناچار هنوز مشکلات خاصی وجود دارد. با رایج ترین مشکلات آشنا شوید تا بدانید که در هنگام بروز چگونه باید با آنها برخورد کنید.

خدمات واحد تعمیر دستگاه کپی

خدمات این مرکز که در راستای تعمیر قطعات دستگاه کپی و در صورت نیاز تعویض قطعات دستگاه فتوکپی انجام می شود به شرح ذیل است.

 • عیب‌یابی یونیت کاغذکش در بخش تعمیرات دستگاه کپی
 • عیب‌یابی یونیت فیدر کپی  واصلاح آن در واحد تعمیرات کپی
 • تعویض پیکاپ دستگاه فتوکپی
 • تنظیم منو دستگاه کپی
 •  انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین کپی
 • عیب یابی و اصلاح عملکرد واحد ورود و خروج کاغذ
 • بررسی مکانیزم کار سولونویید در بخش تعمیرات کپی
 •  بازیابی موتور الکتریکی دستگاه کپی
 • تحریک سنسورها و عیب یابی خطاهای مربوط به تعمیرات کپی
 • ایجاد تصویر در دستگاه کپی و خطاهای مربوط به آن
 • تعمیر AC power تعمیرات بخش High Voltage
 •  تعویض Blank Lamp در واحد تعمیرات دستگاه کپی
 • عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی‌های مربوطه
 • خدمات مشاوره پیش از تعمیر دستگاه کپی
 •  تعمیر انواع قطعات در کارگاه تعمیرات دستگاه  کپی
 • تعویض قطعات در صورت نیاز
 •  تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ کپی
 • بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح آن
 • سرویس کلی کپی
 •  ارائه ی خدمات مشاوره پیش از فروش و تعمیرات دستگاه  کپی
 • عرضه ی تمامی خدمات مربوط به تعمیر و ترمیم دستگاه فتوکپی
 •  تعمیرو ترمیم تمامی مدل های کپی
 •  بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ کپی
 • عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات کپی
 • تعویض دولوپر کپی
 • شارژ کارتریج دستگاه کپی

سخن پایانی

شما عزیزان می توانید با بخش تعمیرات ماشینهای اداری آراز و رفع هرگونه ایراد و پاسخگویی به هر گونه سوال پیش آمده با شماره های زیر تماس بگیرید :

044-36236151

044-36220778

09141637579 سید مرتضی حسینی مدیرت آراز کپی

در پایان امیدواریم با خرید محصولات با کیفیت از آراز کپی بتوانیم رضایت شما مشتریان عزیز را فراهم نماییم .

با تشکر از انتخاب و خرید شما