راهنمای خرید از آراز کپی

نحوه سفارش و خرید کالا از آراز کپی

فروشگاه آراز کپی دارای بیشترین تعداد و عنوان محصول و قطعه در زمینه ماشین های اداری و فروشگاهی است. ضمن خوشامد گویی خدمت شما به اطلاع می رساند که از روش های زیر می توانید سفارش خود را تکمیل و اقدام به خرید نمایید.

برای انتخاب کالای مورد نظر خود در سایت “آراز کپی” می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

1- ابزار جستجو

در قسمت بالای تمام صفحات یک نوار جستجو وجود دارد که شما می توانید براساس نام کالا، گروه کالا، یا کد کالا محصول خود را جستجو نمایید. کالای مورد نظر به سرعت در هنگام تایپ شما نمایش داده می شود. چنانچه در لیست نتایج جستجو، کالای شما مشاهده نشد، روی ذره بین کلیک کرده یا کلید Enter را بزنید تا به صفحه نتایج هدایت شوید. پیشنهاد می شود در هنگام جستجو حتماً از کد یا مدل شناخته شده محصول در بازار استفاده کرده و و از کلمات پس و پیش کلی، استفاده نکنید تا نتیجه بهتری بگیرید. برای مثال کارتریج تونر کیتان ریکو 2045 را بدین صورت وارد کنید:

2- منو محصولات

در منو اصلی بالای سایت، دسته های محصولات وجود دارد که شما را راحت تر به گروه های زیر مجموعه محصولات می رساند.

بعد از انتخاب اجناس مورد نظر خود و استعلام قیمت از مدیریت فروش سایت،هزینه فاکتور را  به روشی که در ادامه توضیح داده شده پرداخت نمایید و برای ارسال با ما هماهنگ شوید،تا کالایی که خریداری نموده اید در اسرع وقت و سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال شود.

* روش پرداخت

1– پرداخت کارت به کارت : در این روش می توانید مبلغ سفارش خود را از طریق دستگاه خود پرداز یا اینترنت بانک و یا موبایل کارت به کارت کرده و شماره پیگیری را اعلام نمایید.

شماره کارت:

5859-8311-1258-5772 به نام سید مرتضی حسینی بانک تجارت

5892-1011-4313-7442 به نام سید مرتضی حسینی بانک سپه

تذکر : پس از انتقال وجه با شماره های شرکت تماس گرفته و پرداخت خود را  به ما اطلاع دهید.

امیدواریم با خرید محصولات با کیفیت از آراز کپی بتوانیم رضایت شما مشتریان عزیز را فراهم نماییم .

با تشکر از انتخاب و خرید شما