آراز کپی به عنوان پیشتاز در زمینه  فروش و تعمیرات تخصصی ماشینهای اداری ، دستگاه های فتوکپی و چاپ فعالیت خود را از شهریور ماه سال 86 با هدف ارائه خدماتی متفاوت آغاز به فعالیت کرد و توانست با صداقت و ارائه بهترین قیمت اجناس و خدمات در کنار بهترین کیفیت تا بدین لحظه جایگاه ویژه ای نزد مشتریان خود پیدا کند.

هم اکنون فروشگاه آراز کپی یکی از بزرگترین و کاملترین مجموعه ها در زمینه فروش مواد مصرفی و یدکی کلیه ماشینهای ادارای و دستگاههای فتوکپی و انواع پرینترها میباشد و نیز با داشتن کادری مجرب در زمینه تعمیرات تخصصی انواع دستگاههای فتوکپی و پرینترهای رنگی و سیاه و سفید ؛ بهترین قیمت را به همراه بهترین کیفیت برای مشتریان و همراهان همیشگی ارائه میدهد.

و اکنون مفتخریم بیان کنیم که هدفمان از ایجاد این فروشگاه بزرگ اینترنتی ، ارائه اجناس با کیفیت با مناسب ترین قیمت برای مصرف کننده های عزیز در سراسر ایران میباشد تا بدین وسیله بتوانیم اسباب آسودگی و تسهیل شما را در خرید متنوع ترین اجناس از تونر ها گرفته تا ریز ترین قطعات دستگاههای فتوکپی و پرینتر در هر جا و هر صنفی که باشید با ارائه بهترین راهنمایی ها ، فراهم سازیم.

1-خرید در این فروشگاه کاملا به صورت آنلاین و از درگاههای پرداختی مختلف صورت می گیرد.

2-این فروشگاه راه های مختلف ارسال را دارد که می توانید آن را انتخاب کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره های مربوطه تماس بگیرید.

3-در این فروشگاه اجناس غیر استاندارد فروخته نمی شود پس لطفا در این راستا تماس نگیرید.

4-تمامی اجناس فروخته شده دارای قیمت بروز می باشد و فروشگاه هیچ تعهدی در قبال نوسان قیمت ندارد.

5-فروش قطعات الکترونیکی دارای هیچ گونه گارانتی نمی باشد.

6-قطعات الکتریکی دستگاه های چاپ و کپی و پرینتر و فاکس و .... دارای گارانتی نمی باشند.

7-ملاک ضمانت در دست داشتن فاکتور می باشد پس از آن نگهداری فرمایید.

8-مراحل خرید از آراز کپی در سایت درج شده می توانید مطالعه فرمایید.