آراز کپی به عنوان پیشتاز در زمینه  فروش و تعمیرات تخصصی ماشینهای اداری ؛ دستگاه های فتوکپی و چاپ فعالیت خود را از شهریور مال سال 86 با هدف ارایه خدماتی متفاوت آغاز کرد و توانست با صداقت و ارایه بهترین قیمت اجناس و خدمات در کنار بهترین کیفیت تا بدین لحظه جایگاه ویژه ای نزد مشتریان خود پیدا کند.

هم اکنون فروشگاه آراز کپی یکی از بزرگترین و کاملترین مجموعه ها در زمینه فروش مواد مصرفی و یدکی کلیه ماشینهای ادارای و دستگاهههای فتوکپی و انواع پرینترها میباشد و نیز با داشتن کادری مجرب در زمینه تعمیرات تخصصی انواع دستگاههای فتوکپی و پرینترهای رنگی و سیاه و سفید ؛ بهترین قیمت را به همراه بهترین کیفیت برای مشتریان و همراهان همیشگی ارایه میدهد.

و اکنون مفتخریم بیان کنیم که هدفمان از ایجاد این فروشگاه بزرگ اینترنتی ؛ ارایه اجناس با کیفیت با مناسبترین قیمت برای مصرف کننده های عزیز در سراسر ایران میباشد تا بدین وسیله بتوانیم اسباب اسودگی و تسهیل شما را در خرید متنوع ترین اجناس از تونر ها گرفته تا ریز ترین قطعات دستگاههای فتوکپی و پرینتر در هر جا و هر صنفی که باشید با ارایه بهترین راهنمایی ها ؛ فراهم سازیم.

1-خرید در این فروشگاه کاملا به صورت آنلاین و از درگاههای پرداختی مختلف صورت می گیرد.

2-این فروشگاه راه های مختلف ارسال را دارد که می توانید آن را انتخاب کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره های مربوطه تماس بگیرید.

3-در این فروشگاه اجناس غیر استاندارد فروخته نمی شود پس لطفا در این راستا تماس نگیرید.

4-تمامی اجناس فروخته شده دارای قیمت بروز می باشد و فروشگاه هیچ تعهدی در قبال نوسان قیمت ندارد.

5-فروش قطعات الکترونیکی دارای هیچ گونه گارانتی نمی باشد.

6-قطعات الکتریکی دستگاه های چاپ و کپی و پرینتر و فاکس و .... دارای گارانتی نمی باشند.

7-ملاک ضمانت در دست داشتن فاکتور می باشد پس از آن نگهداری فرمایید.

8-مراحل خرید از آراز کپی در سایت درج شده می توانید مطالعه فرمایید.