دستگاه فتوکپی فول استوک KONICA MINOLTA BIZHUB 452

جدید

Give a Name

نوع: کنسول - سیاه و سفید و رنگی
زمان تهیه اولین کپی: 85 ثانیه
حداکثر وزن کاغذ:320 گرم
سایز کاغذ: A3, A4, A5, A6, B4
سرعت کپی: 45 (برگ در دقیقه ، در حالت تک رو)

توضیحات

دستگاه فتوکپی فول استوک KONICA MINOLTA BIZHUB 452

دستگاه فتوکپی که با نام دستگاه کپی یا چاپ است ماشینی است که کاغذ عمل رونوشت یا نسخه برداری را از اسناد یا عکس ها بطور سریع و ارزان انجام می دهد. بیشتر فتوکپی ها از فناوری استفاده می کنند که زیراکس نامیده شده است و فرآیند خشک با استفاده از گرما انجام می شود. کپی ها می توانند همچنین از فناوری هایی نظیر کارتریج جوهرافشان استفاده کنند اما زیراکس برای کپی اداری استاندارد است.

دستگاههای اداری کپی برای کپی برداری توسط زیراکس در سال ۱۹۵۹ معرفی شدند. فتوکپی بطور وسیعی در کسب و کار، آموزش و اداری به کار می روند. بسیاری از پیش بینی ها حاکی از آن است که دستگاههای کپی به تدریج منسوخ شده اند چون اسناد دیجیتالی افزایش می یابن.د

اولین دستگاه کپی برای ادارات توسط جیمز وات در سال ۱۷۷۹ اختراع شده بود و بر انتقال فیزیکی میزانی جوهر به صورت فرمول بندی شده متکی بود. سیستم وی موفقیت تجاری داشت برای بیش از یک قرن مورد استفاده بود.

در سال ۱۹۳۷، جورجی نادجاکوف فیزیکدان بلغاری پی برد موقعی که در میدان الکتریکی قرار بگیرید و در معرض نور قرار گیرند بعضی دی الکتریک ها قطبیت الکتریکی دائمی در سطوحی که در معرض بودند به دست می آمد. قطبیت در تاریکی وجود داشت و از نور آسیب می دید. چستر کارلسون مخترع فتوکپی حق امتیاز این وسیله را داشت که محقق و مخترعی نیمه وقت بود. نیاز او در شغل اش در اداره حق امتیاز در نیویورک نیاز به تعداد زیادی کپی از اسناد مهم داشت. کارلسون آرتروز داشت و درد زیادی را تحمل می کرد. این انگیزه ای برای وی شد تا آزمایش هایی را برای هدایت نوری اجرا کند. کارلسون از آشپزخانه خود برای آزمایش های الکتروفتوگرافی استفاده کرد و در سال ۱۹۳۸ از حق امتیازش برای این فرآیند استفاده کرد. او اولین فتوکپی را با استفاده از صفحه روی پوشیده شده با سولفور ساخته شده بود.

در این بین شرکت کونیکا مینولتا یکی از پیشگامان عرصه ی چاپ می باشد که یکی از ابر قدرتها در عرصه ی تولید دستگاه های رنگی می باشد.دستگاه کونیکا مینولتا بیزهاب C452 پر قدرت و مقاوم است قابلیت کپی کردن در گرماژ بالا حدود 320 گرم از جمله مزیت های این دستگاه است   طراحی این دستگاه هم برای انجام کپی رنگی و هم انجام کپی سیاه وسفید صورت گرفته است و به همین دلیل ایمیج سیاه یا مشکی آن بزرگ طراحی شده است  از آنجا که کپی سیاه سفید از این دستگاهها  در اروپا زیاد گرفته شده است و این موضوع با دیتا گرفتن از کنتور کاملاٌ مشهود است لذه خریداران حتماٌ از سالم بودن ایمیج سیاه اطمینان حاصل فرمایند و تست مشکی آن را دقیقاٌ بررسی نمایند برای چاپ اعلامیه ترحیم رنگی بسیار مناسب و ایده آل است  از جمله دستگاههای بورس شده در ایران است  و به همین دلیل که تعداد کابران این مدل زیاد است مواد مصرفی آن به وفور و به قیمت مناسب قابل دسترسی می باشد و قطعات آن نیز براحتی قابل حصول است . این دستگاه در 5 سال اخیر استوک شده است  به هنگام خریداری این دستگاه خریداران محترم دقت فرمایند که  چه کنتور دیجیتالی و چه کنتور آنالوگ آن کاملاٌ قابل دستکاری می باشد  و هنگام خرید از سالم بودن وب هیتر و ترانسفر اطمینان حاصل فرمائید و از خریدار خود دلایل دیکری دال بر صحیح بودن کنتور دستگاه بخواهید  . 

امکانات : اتصال به کامپیوتر به عنوان پرینتر  - قابلیت سورت دیجیتال و سورتر مکانیکی  - سوتر مجهز به فینیشر و ساده - قابلیت ای دی اف اسکن دو رویه همزمان  - ای دی اف صفحه ثابت - اسکن تو فایل - اسکنر رنگی

کاربری : فتوکپی رنگی استوک کونیکا مینولتا c452 یک فتوکپی رنگی حرفه ای  برای همه نوع کاربری در سطح حرفه ای.

 محسنات :دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا c452  یک مدل از کونیکا مینولتا C451 بالاتر و جدیدتر است سیستم این مدل برای فتوکپی سیاه سفید و رنگی یعنی دو منظوره پایه ریزی شده است و به این دلیل ایمیج مشکی این سری بزرگتر شده است این سری از فتوکپی های رنگی توسط سیستم لیزری پردازش می شود و ایراد ایمیج مشکی در  کونیکا مینولتا C451 بر طرف گشته است .

این دستگاه مناسب برای دفاتر فنی - کتابفروشی ها و کافی نتها می باشد چاپ اعلامیه ترحیم رنگی با این دستگاهها بصرفه تر از مدلهای قبلی دیگر است و علت آن هم این است که در اعلامیه ترحیم رنگ مشکی کاربرد زیادی دارد و این دستگاه دو منظوره هم مشکی و هم رنگی را خوب کپی میکند یعنی باصرفه تر است .