دستگاه فتوکپی فول استوک1060 RICOH Aficio مشاهده عکس بزرگتر

دستگاه فتوکپی فول استوک1060 RICOH Aficio

جدید

Give a Name

نوع: سیاه و سفید

زمان تهیه اولین کپی: 300 ثانیه

حداکثر وزن کاغذ: 80 گرم

سرعت کپی: 60 برگ در دقیقه

دارای اسکنر در ADF

توضیحات

دستگاه کپی ریکو مدلRICOH AFICIO 1060

شرکت ریکو امروزه یکی از پیشگامان عرصه ی دستگاه های فتوکپی می باشد که مدل آفیشو 1060 یکی از سری های قدیمی می باشد که هم اکنون نیز با گذشت چندین سال از رو نمایی این دستگاه قدرت اولیه ی خود در بازار کار را همچنان دارد.داشتن وزن نسبتا زیاد  در این دستگاه حمل آن را سخت کرده و همچنین مدت گرم شدن اولیه ی خیلی زیاد آن باعث عدم استقبال این دستگاه می باشد که  می توان یکی از معایب این دستگاه شمرد .در این قسمت به معرفی اجمالی این دستگاه می پردازیم.

1-سرعت چاپ

دستگاه کپی ریکو 2060 داراری سرعت چاپ 60 کپی تک رو در دقیقه می باشد که در نوع خود یک سرعت قابل قبول می باشد.این دستگاه با داشتن رزولوشنی برابر با 1200DPI دارای کیفیت چاپ مناسب می باشد.

2-قطعات و مواد مصرفی

قطعات این دستگاه به صورت عمده یه خاطر همسان بودن با سری های جدید در بازار ایران می باشند که این شرک جای هیچگونه نگرانی برای مشتریان خود نزاشته است. همچنین از بابت مواد مصرفی نیز تمامی کمبودها در این سری جبران شده و با تونرهای بطری چاپی حدود پنجاه هزار برگ در هربار تعویض ود دارا می باشد.

قلب دستگاه که درام می باشد دارای قدرتی محسوس است که این امکان را به کاربر می دهد تا هم کیفیت چپ بالا و هم سرعت بالا و درعین حال عمر بالا را تجربه کند.3-

3- منوی کاربری

یک از ساده ترین منوهای کاربری لمسی در بین دستگاه های فتوکپی دارای شرکت ریکو می باشد که به کاربر این امکان را میدهد به راحتی هر خدماتی را میخواهد در دسترس خود قرار دهد.

4- سایر ویژگی ها

  1. سرعت چاپ بالا

  2. عمر قطعات بالا

  3. دارا بودن وب که عمر قطعات فیوزینگ را بالا می برد.

  4. قسمت کاغذ کش کاست ها که صهولت در سرویس و تعویض را دارد.

  5. موتورهای گیربکس دار قوی که گیرکاغذ های متوالی را کاهش داده.

  6. داشتن وزنی حدود 200 کیلوگرم که یکی از عیبهای این دستگاه است.

  7. زمان گرم شدن 5 دقیقه ای که یکی دیگر از معایب این دستگاه می باشد.