دستگاه فتوکپی فول استوک SHARP AR-M257 مشاهده عکس بزرگتر

دستگاه فتوکپی فول استوک SHARP AR-M257

جدید

Give a Name

نوع: سیاه و سفید
زمان تهیه اولین کپی: 25 ثانیه
حداکثر وزن کاغذ: 80 گرم
سرعت کپی: 25 برگ در دقیقه

محصولات مرتبط

توضیحات

دستگاه فتوکپی فول استوک SHARP AR-M257

شارپ،شرکت صنایع الکترونیکی ژاپنی مستقر در اوساکااست، که طراح و تولیدکننده طیف وسیعی از محصولات و کالاهای الکترونیکی می‌باشد.

این شرکت در سال ۱۹۱۲ توسط تاکوجی هایاکاواتاسیس شده‌است. موسس این شرکت، نام شارپ که تیز معنا می‌دهد را برای اشاره به اولین کالای تولیدی خود؛ مداد نوکیانتخاب نمود!

 

شرکت شارپ یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین تولیدکنندگان ژاپنی کالاهای مصرفی الکترونیکی است. این شرکت در سال ۱۹۱۲ تاسیس شده و در سال ۲۰۱۲ صدمین سالگرد خود را، جشن گرفت .فلسفه و باور موسسین این کمپانی آن است، که دیگران از این شرکت تقلید کنند.

شرکت شارپ ۴۵٪ درصد سهم بازار صنایع الکترونیک ژاپن را، در اختیار دارد و همچنین رهبر بازار در تعدد و نوع گوشی‌های موبایلدر ژاپن می‌باشد. کسب‌وکار این شرکت، یادآور روش و منش تجارت‌خانه‌های باستانی ژاپن بوده و تا حد زیادی، بر پایه سه اصل اخلاص، خلاقیت و انجام کارهای دشوار، بنا نهاده شده است!

شارپ در بسیاری از زمینه‌ها، بیشتر به عنوان تولیدکننده سنتی الکترونیک شناخته می‌شده، ولی همواره به‌دنبال بین‌المللی‌سازی برند خود بوده‌است و در بازارهای جهانی نیز، همواره هدف خود را جذب موفقیت‌های کلی قرار داده است.

دستگاه فتوکپی شارپ Sharp AR-M257 با قابلیت پرینت، مجهز به صفحه نمایش لمسی 8.1 اینچی، دارای سرعت کپی / چاپ 25 برگ در دقیقه، کپی متوالی 999 برگ، دارای قابلیت بزرگنمایی حداقل 25%- حداکثر 400%، با قابلیت صرفه‌جویی در زمان با تغذیه ‌کننده دوروی سند (RSPF)

این دستگاه یکی از پربازده ترین دستگاه های فتوکپی می باشد که از استقبال خوب کاربران خود خبر می دهد. که در بازار ایران از کشش فوق العاده ای برخوردار است.